melekler diyarı
HEYYYYY MİSAFİR HOŞGELDİN ÜYE OLMAK İSTEMEZMİSİN HADİ DURMA SENDE KATIL ARAMIZA BİZ BİR AİLEYİZ SİZLERİDE BEKLERİZ
melekler diyarı
HEYYYYY MİSAFİR HOŞGELDİN ÜYE OLMAK İSTEMEZMİSİN HADİ DURMA SENDE KATIL ARAMIZA BİZ BİR AİLEYİZ SİZLERİDE BEKLERİZ
melekler diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

melekler diyarı

kadına dair her şey

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hoşgeldin misafir

2 posters
YazarMesaj
ADMİNİSTRATOR
administrator
administrator
ADMİNİSTRATOR

Kadın Terazi Keçi
Doğum tarihi : 05/10/79

İş/Hobiler : kadına dir herşey

hoşgeldin misafir Empty
MesajKonu: hoşgeldin misafir   hoşgeldin misafir Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 7:23 pm

bu bölüm siz değerli misafirlerimize ayrılmış bölümümüzdür.burda yorum yazabilir tavsiyede bulunabilir dilek ve isteklerinizi belirtebilirsiniz forumumuz sadece bayanlara özel bir paylaşım sitesidir
forumumuzdan faydalanmak,forum konu ve başlıklarımızı görebilmek, paylaşımda bulunmak güzel ve seviyeli arkadaşlık ve dostluklar edinebilmek için ücretsiz üye olabilirsiniz
en kısa zamanda sizleride aramızda görmek ümidiyle... sevgi ve saygılarımla... What a Face farao

administrator
https://asimelek58.yetkin-forum.com
lafcan1
Misafir
Anonymous

hoşgeldin misafir Empty
MesajKonu: mrb   hoşgeldin misafir Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 3:41 pm

Merhaba ben lafcan yeni kayıt oldum sitenızı gezınırken buldum hoşuma gıttı bır merhaba dıyeyım dedım umarım güzel vakıt geçırırız..
Bu arada uyelık onayı ıstıyor sanırım uyelıgımı onaylarsanız sevınırım göruşmek uzere
gelibolu17
prenses üye
prenses üye
gelibolu17

Kadın Aslan tavşan
Doğum tarihi : 04/08/74

İş/Hobiler : Ev hanımı

hoşgeldin misafir Empty
MesajKonu: Geri: hoşgeldin misafir   hoşgeldin misafir Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 9:18 am

lafcan1 demiş ki:
Merhaba ben lafcan yeni kayıt oldum sitenızı gezınırken buldum hoşuma gıttı bır merhaba dıyeyım dedım umarım güzel vakıt geçırırız..
Bu arada uyelık onayı ıstıyor sanırım uyelıgımı onaylarsanız sevınırım göruşmek uzere

hoşgeldin sevgili "lafcan"
nickinde pek hoşmuş....
sevgiler...
http://gelibolu17.blogspot.com
menek?e6
Misafir
Anonymous

hoşgeldin misafir Empty
MesajKonu: Geri: hoşgeldin misafir   hoşgeldin misafir Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:02 pm

bende yeni üye oldum. şiferem neden kabuledilmiyor.

hoşgeldin misafir
1 sayfadaki 1 sayfası